לומדים פיתוח אתרים בחינם

barbareshet לומדים אונלין, פיתוח אתרים

בזמנים אלו, בהם אנחנו מבלים את רוב יומינו בבית, חלקינו בחל"ת, חלקינו מובלים, זה בדיוק הזמן להרחיב את האופקים שלנו. בין אם להתחיל ללמוד תחום חדש ובין אם להרחיב את הידע שלנו בנושא פיתוח אתרים.

במיוחד לתקופה זו, ריכזתי מספר קורסים חינמיים בנושא פיתוח אתרים, מבית Udemy.com. הקורסים מוצעים כיום בחינם לכל מי שמעוניין, ומצריכים רק הרשמה לאתר (בחינם).

להלן רשימת הקורסים:

עיצוב אתרים למפתחים

קורס של כשעה, עם 25 שיעורים, המלמדים את הבסיס של עיצוב אתרים במיוחד למפתחים. עד כה נרשמו לקורס כ-370000 תלמידים

קישור לקורס: https://www.udemy.com/course/web-design-secrets/

JavaScript – דברים שחייבים להכיר

בקרוס תלמדו להכיר את שפת JS ברמה הבסיסית, פריימווקים ו API בסיסי. בסופו של הקורס יהיה לכם פרוייקט JS אישי אותו תוכלו להציג. לקורס נרשמו מעל 216000 תלמידים

קישור לקורס: https://www.udemy.com/course/javascript-essentials/

לומדים להכיר את Bootstrap 4

למי שרק עכשיו מתחיל ללמוד פיתוח אתרים, אני מניח שייתקל בעתיד הלא רחוק בשם "Bootstrap". Bootstrap היא פריימוורק במיועד בראש ובראשונה לקבוע סטנדרט אחיד לפיתוח אתרים, בדגש על גישת Mobile First. כיום בוטסטראפ נמצאת בגרסה 4.4, ואם אתם בתחילת דרככם בפיתוח אתרים, חשוב שתכירו את הפריימוורק הזה. בקורס של 4 שעות תלמדו את היכולות הבסיסיות של הפריימווק. לקורס למעלה מ 100000 תלמידים רשומים.

קישור לקורס: https://www.udemy.com/course/bootstrap-4/

יסודות JavaScript

עוד קורס בנושא יסודות שפת JS. הקורס הזה ארוך יותר מקודמו (בן 5 שעות לערך). לקוס למעלב מ-60000 תלמידים רשומים. נושאים שתלמדו בקורס: מהם משתנים ואיך משתמשים בהם, אימות טפסים באמצעות JS, אירועים, יצירת אובייקטים ועוד.

קישור לקורס: https://www.udemy.com/course/javascriptfundamentals/

גיט וגיטהאב למתחילים

כל מפתח מתחיל חייב להכיר את היכולות (לפחות הבסיסיות) של גיט, מערכת לניהול גרסאות וקוד וגיטהאב. בקורס תלמדו את היסודות לשימוש במערכות אלו, הקמת ספרייה לאחסון פרוייקט, שכפול ספרייה וביצוע שינויים ועדכונים בספריות קיימות. אורך הקורס כחצי שעה ולו למעלה מ-50000 תלמידים רשומים.

קישור לקורס: https://www.udemy.com/course/git-and-github-crash-course-creating-a-repository-from-scratch/

Vue JS למתחילים

קורס בסיסי בן 3 שעות ללימוד היסודות של הפריימווק הפופולארי Vue JS. לקורס כ-60000 תלמידים רשומים.

קישור לקורס: https://www.udemy.com/course/vuejs-fast-crash-course/

מיני קורס בנושא JS Framworks

בקורס בן שלוש שעות תלמדו להכיר את הבסיס של שפת JS ושל פריימוורקים פופולארים כגון Vue, React, Node ועוד. לקורס כ-60000 רשומים.

קישור לקורס: https://www.udemy.com/course/javascript-essentials-mini-course/

פיתוח API באמצעות Node JS למתחילים

אמנם מדובר על קורס למתחילים, אך עדיין יש צורך בהכירות טובה עם שפת JS ע"מ לצלוח קורס זה בהצלחה. בקורס תלמדו להכיר את NodeJS והיכולות של הפריימוורק ברמה הבסיסית, ותקימו API בסיס באמצעותה. לקורס למעלה מ-30000 תלמידים רשומים ואורכו כ- 3 שעות

קישור לקורס: https://www.udemy.com/course/node-js-api-tutorial/

אימות נתונים באמצעות Auth0 ו AngularJS

אימות נתוני משתמשים רשומים זהו נושא רגיש בפיתוח אתרים. בקרוס זה, בן שעתיים, תלמדו איך ניתן לבצע רישום ואימות נתונים באמצעות השירות של Auth0 ו – AngularJS. יש צורך בהכירות קודמת גם עם שפת JS וגם עם עם הפריימוורק

קישור לקוס: https://www.udemy.com/course/angularjs-authentication-with-auth0/

כלי המפתחים של כרום – יכולות בסיסיות שצריך להכיר

מפתחים מתחילים כוותיקים מעדיפים לעבוד עם אחד משני הדפדפנים המובילים, כרום ופיירפוקס. בקורס הזה תלמדו להכיר את היכולות הבסיסיות של כרום והכלים הקיימים בדפדפן זה למפתחי אתרים. הקורס הוא קצר יחסית (פחות משעה) ולו למעלה מ-25000 רשומים.

קישור לקורס: https://www.udemy.com/course/devtools-2017-the-basics-of-chrome-developer-tools/

HTML ו CSS – יכולות בסיסיות

קורס קצר בן שעה וקצת, בו תלמדו את הבסיס לפיתוח אתרים. בין אם אתם עובדים עם מערכת לניהול תוכן ובין אם אתם רוצים רק להציג עמוד נחיתה, המשותף לכל האתרים בעולם הוא HTML ו CSS. HTML היא השפה אותה קורא הדפדפן ע"מ להציג לכם את האתר, ו CSS היא הדרך לביצוע העיצוב של האתר.

לקורס 25000 משתמשים רשומים.

קישור לקורס: https://www.udemy.com/course/html-and-css-foundations/

NPM למתחילים

קורס בן פחות משעה, בו תלמדו את השימוש והיכולות של NPM. כיום, כל מפתח פרונט חייב להכיר לפחות את המערכת הזו והיכולות הבסיסיות שלה ע"מ להיות מסוגל לבצע את עבודתו. לקורס כ-20000 משתמשים רשומים.

קישור לקורס: https://www.udemy.com/course/npm-mastering-the-basics/

* הקורסים מוצעים חינם נכון לתאריך פרסום הפוסט, ייתכנו שינויים בתנאי הרישום לקורסים. כותב הפוסט אינו אחראי למדיניות התחמחור של Udemy.

* כל הקורסים בשפה האנגלית

קורסים בתשלום

  • The Complete Developer Bootcamp – ברוכים הבאים ל- מחנה האימונים המלא למפתחים, הקורס הדרוש לך ללמוד שיטות עבודה מומלצות בפיתוח תוכנה. קורס זה נועד לחנך ולהפוך אותך למפתח תוכנה איכותי ומוכן לעבודה. בקורס יילמדו השיטות המומלצות והפופולריות ביותר בפיתוח תוכנה כגון איכות קוד, תקני קידוד, בדיקות, אוטומציה של בדיקות, אסטרטגיית הסתעפות, ניתוח עסקי, הערכות ועוד. עלות הקורס 15.99$ (נכון ליום פרסום הפוסט). קישור לקורס
  • Fullstack JavaScript Developer E-Degree – הפוך למומחה ל- JavaScript עם תכנית הלימוד המקוונת שלנו. התוכנית מכילה את קורסים, פרויקטים ומאות קטעי קוד מקור שונים. עלות הקורס 72$ (נכון ליום פרסום הפוסט). קישור לקורס
  • תוכנית infinity של eduonix – תוכנית לימודים בתשלום חודשי נמוך יחסית (8$) אשר נותנת גישה ליותר מ 2000 קורסים בנושאים שונים (בדגש על תחום הפיתוח). קישור לתוכנית